Your search results

About Me

Do realitní kanceláře jsem přišel v roce 2017. Přinesl jsem si sebou znalosti z geografie, z níž mám magisterský titul z Univerzity Palackého v Olomouci (2014). Tato věda mi umožňuje komplexní vidění světa. Dílčí znalosti hydrologie, geologie, dopravy, přírodních věd a geografie bydlení mi umožňují pochopit každou lokalitu do sebemenších detailů.

Moje první pracovní zkušenost byla ve státní správě na odboru Územního plánování Středočeského kraje. Svoje cenné zkušenosti uplatňuji dodnes při analýze územních plánů. Odborná způsobilost pro oblast stavebního řízení mi umožňuje najít rychlé řešení problémů.

Práce realitního makléře vyžaduje pečlivost a soustředěnost. Věřím, že k úspěšnému prodeji vede především precizně provedená inzerce. U žádného z inzerátů nesmí chybět působivá animace ve 3D. Mým oblíbeným prodejním nástrojem jsou videoprohlídky. Svoje pracovní postupy jsem shrnul ve své knize Jak dobře prodat dům nebo byt od A do Z.

Prodeje nemovitostí a pronájmy realizuji ve východní části hlavního města Prahy. Dále působím v přiléhajících okresech Středočeského kraje: Praha-Východ, Kolín, Nymburk, Kutná Hora. Obecně mi nedělá problém realizovat prodeje i v Pardubickém a Královéhradeckém kraji.

Contact Me

  Řešíte podobnou nemovitost? Kontaktujte mne.

  My Listings

  All (1)

  Agent Reviews

  You need to login in order to post a review

  Compare Listings