Your search results

Všechny reference

Klečkovi
Pan František Kudrna, je realitní makléř nejen s bohatou praxí, ale hlavně s pečlivým přístupem od samotného prodeje, přes jednání s bankou až přes zápisy na katastru nemovitostí. Jsme rádi, že jsme měli to štěstí jej potkat. Můžeme jen doporučit, obraťte se na něj.
František Hrdlička
Pan inženýr je skutečný profesionál v oblasti realit. Navíc s vysokým osobním nasazením. Obé vede k realizacím , které mají velice vysoké procento velmi dobré úspěšnosti a to s velmi důležitou devizou - rychle a samozřejmě spolehlivě. Mohu pana inženýra vřele doporučit dalším zájemcům.
Patricie Hubálková
Skvělá spolupráce - osobní přístup, široký rozhled a znalosti, pro nás jednička ve svém oboru. Pan Kudrna je velmi profesionální, důsledný a vstřícný realitní makléř, kterého rádi doporučujeme.
Pavel Mitáš
Naprosto profesionální přístup, solidní jednání a jednoznačná spokojenost.
Ejerhotova
Pana inženýra mohu vřele doporučit, zvláště v oblasti prodeje bytů v družstevním vlastnictví má velmi bohaté zkušenosti. Dále oceňuji maximální ochotu a rychlost komunikovat a to včetně víkendů. Celou transakci pan inženýr svým úsilím hodně posouval dopředu navzdory nepříznivým okolnostem - COVID, apod. Všechny smlouvy od rezervační po převodní byly velmi dobře zpracované, ani můj advokát neměl žádné výhrady k jejich obsahu.
Miroslav Kotouč
Přístup makléře a jeho kolegů byl maximálně vstřícný a profesionální, věcný a akurátní. Naprostý profesionalismus, přesnost, komunikativnost výborná. Dostal jsem více než 100 % servis a jsem naprosto spokojen se službami, které mi byly poskytnuty.
Jaroslav Ostapčuk
Okolnosti mě donutily k prodeji části mého družstevního podílu. Nečinil jsem to rád, ale potkalo mě neobyčejné štěstí, že jsem se mohl obrátit na pana inženýra Kudrnu. Moje zkušenosti s ním jsou jenom ty nejlepší. Profesionální nabídka, zvelebující konečné práce a dokonce i fyzické oběti (stěhování) ve fází předávání nemovitého majetku si zasluhují nejvyšší uznání a obdiv. Zájemcům o prodej či koupi nemovitostí pana inženýra Kudrnu doporučuji co nejvřeleji. Jaroslav Ostapčuk
Milpospisil
Pana Kudrnu jsem si vybral pro prodej svého velkého domu po pečlivém výběru. A dobře jsem udělal. Pan Kudrna vždy přišel pečlivě připraven. Nikdy nepotřeboval něco dodatečně hledat. Udivovala mě jeho profesionalita, korektnost, inovativnost a přátelský přístup. Některé činnosti pro mě vykonával i nad rámec smluvního vztahu. S panem Kudrnou jsem měl pocit, že jsem v dobrých rukou. Pana Kudrnu mohu bez výhrad doporučit.
Miroslav Starec
Pan Ing. Kudrna si při prodeji naší nemovitosti počínal jako seriozní, spolehlivý a profesionální makléř. Provedl analýzu trhu, se kterou nás podrobně seznámil. Nutné formality většinou zařizoval sám a nám dával k podpisu již vyplněné formuláře. Na schůzce byl dokonale připraven. Vždy byl ochotný, dochvilný a věci zařizoval bezodkladně i v době mimopracovní. Vystupoval sympaticky a korektně. Výsledkem byl prodej nemovitosti dle našich představ. Ing. Kudrnu mohu všem jednoznačně doporučit.
Olga Starostová
Kreativita, profesionalita, spolehlivost, diskrétní a individuální přístup ke klientovi i k zakázce. Víc si snad nelze ani představit. Taková je má zkušenost s panem Kudrnou a jeho odborným nasazením. Říkala jsem si, že jsem měla opravdové štěstí na profesionála se zájmem a se srdcem na správném místě. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat prodat nemovitost, tak volím opět společnost Tillit a pana Kudrnu. Díky za skvělou zkušenost!
Miroslav Kovář
S panem Kudrnou jsme byli velice spokojeni. Velmi brzy si získal naši důvěru i sympatie. Jeho přístup je velmi profesionální, byl vždy pečlivě připraven a podrobně nám všechny kroky vysvětlil. Vše probíhalo rychle a bez zbytečných odkladů. Veškerá administrativa byla nachystaná, pan Kudrna nás o každém uskutečněném kroku informoval, což jsme velmi ocenili, zároveň pružně reagoval na naše dotazy. Pana Kudrnu můžeme jen doporučit.
Iveta Šťovíčková
Pan Kudrna je velmi ochotný, spolehlivý a profesionál každým coulem. Člověk se nemusí o nic starat, pan Kudrna vše zařídí a skvěle vysvětlí. Pokud budu potřebovat služby ohledně realit, určitě se znovu obrátím na něj.
Vladimír Vavruška
S panem Kudrnou jsme spolupracovali při koupi rodinného domu v Praze. Byli jsme velmi spokojeni s jeho službami - profesionálním a aktivním přístupem, odborností a spolehlivostí. Jeho služby vřele doporučujeme. Ještě jednou díky za spolupráci ! Vavruškovi
Marie Rejhonová
Prodávali jsme byt v Praze, který jsme potřebovali prodat co nejrychleji, neboť jsme byli zainteresováni na koupi jiného bytu. Díky panu Kudrnovi se vše uskutečnilo k naší spokojenosti a tak jak bylo domluveno. Radi bychom i touto cestou ještě jednou chtěli poděkovat za profesionální, rychlé , spolehlivé jednání a jeho služby a znalosti v tomto oboru můžeme všem jen doporučit. Marie Rejhonová
Milena Vaňková
S panem Kudrnou jsem byla velmi spokojená. Ve všem byl ochotný,spolehlivý, důsledný a to v každé situaci, která během prodeje nastala.Jeho služby mohu jen doporučit a moc děkuji.
Filip
Prodávali jsme velký prvorepublikový dům. Předpokládali jsme, že nalézt zájemce, kterému bude velikost domu vyhovovat a bude moci zaplatit odpovídající cenu, bude velmi obtížné. U pana Kudrny jsme se setkali s takovou mírou profesionality, nasazení a ochoty, o které jsme se domnívali, že již ani neexistuje. Po celou dobu nám pomáhal výrazně nad rámec smluvených služeb. Děkujeme a všem doporučujeme.
Iveta Kohoutová
Dobrý den, rádi se podělíme o příjemnou zkušenost s prodejem našeho bytu v Berouně. Díky panu makléři Kudrnovi jsme se nejen nemuseli starat o administrativní části prodeje, ale samotný prodej proběhl tak, jak jsme byli vždy domluveni. Byl nám vždy nápomocen a díky své důkladnosti a pečlivosti si brzy získal naši důvěru. Děkujeme a doporučujeme. Kohoutovi
Vendula Rejzlová
Sympatická, spolehlivá, důvěryhodná realitní kancelář s velmi ochotným, vstřícným, flexibilním makléřem.
Jiří Bařina
Pan Kudrna nám zprostředkoval koupi domu a byl vždy nápomocný, ochotný a vstřícný jakýmkoli našim požadavkům.
Lucie Zimová
Jsme vděčni, že koupi našeho bytu zprostředkoval pan Kudrna, který vše vyřídil za nás. Obávali jsme se situace, že na byt měla prodávající strana nesplacený hypoteční úvěr, pan Kudrna nám však ochotně a detailně vysvětlil proces koupi takové nemovitosti, jakoby se jednalo o naprosto standardní věc, doporučil nám i schopného finančního poradce. O veškerém postupu nás průběžně informoval, byli jsme zcela spokojeni a jeho služby doporučujeme.
Václav Balej
S panem Kudrnou jsme byli s manželkou velice spokojeni. Je velmi důsledný a ve všem se snaží vyjít vstříc tak, aby byly spokojené obě dvě strany. Prodej chalupy proběhl rychle, pan Kudrna byl velmi vstřícný a ochotný. Jeho služby můžeme jenom doporučit.

Compare Listings