Pana inženýra mohu vřele doporučit, zvláště v oblasti prodeje bytů v družstevním vlastnictví má velmi bohaté zkušenosti. Dále oceňuji maximální ochotu a rychlost komunikovat a to včetně víkendů. Celou transakci pan inženýr svým úsilím hodně posouval dopředu navzdory nepříznivým okolnostem - COVID, apod. Všechny smlouvy od rezervační po převodní byly velmi dobře zpracované, ani můj advokát neměl žádné výhrady k jejich obsahu.
Pan inženýr je skutečný profesionál v oblasti realit. Navíc s vysokým osobním nasazením. Obé vede k realizacím , které mají velice vysoké procento velmi dobré úspěšnosti a to s velmi důležitou devizou - rychle a samozřejmě spolehlivě. Mohu pana inženýra vřele doporučit dalším zájemcům.
Přístup makléře a jeho kolegů byl maximálně vstřícný a profesionální, věcný a akurátní. Naprostý profesionalismus, přesnost, komunikativnost výborná. Dostal jsem více než 100 % servis a jsem naprosto spokojen se službami, které mi byly poskytnuty.
Okolnosti mě donutily k prodeji části mého družstevního podílu. Nečinil jsem to rád, ale potkalo mě neobyčejné štěstí, že jsem se mohl obrátit na pana inženýra Kudrnu. Moje zkušenosti s ním jsou jenom ty nejlepší. Profesionální nabídka, zvelebující konečné práce a dokonce i fyzické oběti (stěhování) ve fází předávání nemovitého majetku si zasluhují nejvyšší uznání a obdiv. Zájemcům o prodej či koupi nemovitostí pana inženýra Kudrnu doporučuji co nejvřeleji. Jaroslav Ostapčuk
Pan František Kudrna, je realitní makléř nejen s bohatou praxí, ale hlavně s pečlivým přístupem od samotného prodeje, přes jednání s bankou až přes zápisy na katastru nemovitostí. Jsme rádi, že jsme měli to štěstí jej potkat. Můžeme jen doporučit, obraťte se na něj.
Pana Kudrnu jsem si vybral pro prodej svého velkého domu po pečlivém výběru. A dobře jsem udělal. Pan Kudrna vždy přišel pečlivě připraven. Nikdy nepotřeboval něco dodatečně hledat. Udivovala mě jeho profesionalita, korektnost, inovativnost a přátelský přístup. Některé činnosti pro mě vykonával i nad rámec smluvního vztahu. S panem Kudrnou jsem měl pocit, že jsem v dobrých rukou. Pana Kudrnu mohu bez výhrad doporučit.
Pan Ing. Kudrna si při prodeji naší nemovitosti počínal jako seriozní, spolehlivý a profesionální makléř. Provedl analýzu trhu, se kterou nás podrobně seznámil. Nutné formality většinou zařizoval sám a nám dával k podpisu již vyplněné formuláře. Na schůzce byl dokonale připraven. Vždy byl ochotný, dochvilný a věci zařizoval bezodkladně i v době mimopracovní. Vystupoval sympaticky a korektně. Výsledkem byl prodej nemovitosti dle našich představ. Ing. Kudrnu mohu všem jednoznačně doporučit.
Kreativita, profesionalita, spolehlivost, diskrétní a individuální přístup ke klientovi i k zakázce. Víc si snad nelze ani představit. Taková je má zkušenost s panem Kudrnou a jeho odborným nasazením. Říkala jsem si, že jsem měla opravdové štěstí na profesionála se zájmem a se srdcem na správném místě. Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat prodat nemovitost, tak volím opět společnost Tillit a pana Kudrnu. Díky za skvělou zkušenost!
S panem Kudrnou jsme byli velice spokojeni. Velmi brzy si získal naši důvěru i sympatie. Jeho přístup je velmi profesionální, byl vždy pečlivě připraven a podrobně nám všechny kroky vysvětlil. Vše probíhalo rychle a bez zbytečných odkladů. Veškerá administrativa byla nachystaná, pan Kudrna nás o každém uskutečněném kroku informoval, což jsme velmi ocenili, zároveň pružně reagoval na naše dotazy. Pana Kudrnu můžeme jen doporučit.
Pan Kudrna je velmi ochotný, spolehlivý a profesionál každým coulem. Člověk se nemusí o nic starat, pan Kudrna vše zařídí a skvěle vysvětlí. Pokud budu potřebovat služby ohledně realit, určitě se znovu obrátím na něj.
S panem Kudrnou jsme spolupracovali při koupi rodinného domu v Praze. Byli jsme velmi spokojeni s jeho službami - profesionálním a aktivním přístupem, odborností a spolehlivostí. Jeho služby vřele doporučujeme. Ještě jednou díky za spolupráci ! Vavruškovi
Prodávali jsme byt v Praze, který jsme potřebovali prodat co nejrychleji, neboť jsme byli zainteresováni na koupi jiného bytu. Díky panu Kudrnovi se vše uskutečnilo k naší spokojenosti a tak jak bylo domluveno. Radi bychom i touto cestou ještě jednou chtěli poděkovat za profesionální, rychlé , spolehlivé jednání a jeho služby a znalosti v tomto oboru můžeme všem jen doporučit. Marie Rejhonová
S panem Kudrnou jsem byla velmi spokojená. Ve všem byl ochotný,spolehlivý, důsledný a to v každé situaci, která během prodeje nastala.Jeho služby mohu jen doporučit a moc děkuji.
Prodávali jsme velký prvorepublikový dům. Předpokládali jsme, že nalézt zájemce, kterému bude velikost domu vyhovovat a bude moci zaplatit odpovídající cenu, bude velmi obtížné. U pana Kudrny jsme se setkali s takovou mírou profesionality, nasazení a ochoty, o které jsme se domnívali, že již ani neexistuje. Po celou dobu nám pomáhal výrazně nad rámec smluvených služeb. Děkujeme a všem doporučujeme.
Sympatická, spolehlivá, důvěryhodná realitní kancelář s velmi ochotným, vstřícným, flexibilním makléřem.
Dobrý den, rádi se podělíme o příjemnou zkušenost s prodejem našeho bytu v Berouně. Díky panu makléři Kudrnovi jsme se nejen nemuseli starat o administrativní části prodeje, ale samotný prodej proběhl tak, jak jsme byli vždy domluveni. Byl nám vždy nápomocen a díky své důkladnosti a pečlivosti si brzy získal naši důvěru. Děkujeme a doporučujeme. Kohoutovi
Pan Kudrna je velký profesionál a člověk na svém místě. Jsme rádi, že právě on nám pomohl zprostředkovat koupi domu. Doporučujeme!
Jsme vděčni, že koupi našeho bytu zprostředkoval pan Kudrna, který vše vyřídil za nás. Obávali jsme se situace, že na byt měla prodávající strana nesplacený hypoteční úvěr, pan Kudrna nám však ochotně a detailně vysvětlil proces koupi takové nemovitosti, jakoby se jednalo o naprosto standardní věc, doporučil nám i schopného finančního poradce. O veškerém postupu nás průběžně informoval, byli jsme zcela spokojeni a jeho služby doporučujeme.
S panem Kudrnou jsme byli s manželkou velice spokojeni. Je velmi důsledný a ve všem se snaží vyjít vstříc tak, aby byly spokojené obě dvě strany. Prodej chalupy proběhl rychle, pan Kudrna byl velmi vstřícný a ochotný. Jeho služby můžeme jenom doporučit.
Pan Kurdna je precizní, spolehlivý. Všechny naše požadavky i očekávání splnil na 100%, vše bylo vždy do detailu připravené . Děkujeme za jeho znalosti a profesionální služby a vřele doporučujeme dalším klientům.
Byl jsem velmi spokojen se službami pana Kudrny. Nejvíce bych vyzvdvihnul jeho dobré znalosti v oboru, profesionální přístup, komunikativnost a spolehlivost. Pan Kudrna vždy bral telefony i obratem odpovídal na emaily.
Hodnotím pana Fr. Kudrnu velice kladně a všem doporučuji.Jelikož s manželem jsme plně vytíženi ,poprosili jsme p. Kudrnu , aby nám pomohl prodat byt a koupit chatu. Potřebovali jsme někoho, komu můžeme na 100% věřit a na koho se můžeme spolehnout a také hlavně,kdo za nás vše vyřeší. P. Kudrna odvedl práci na profesionální úrovni a velmi rychle. Vše vyřídil za nás. Jsem ráda,že ho známe a pevně doufám, že nám pomůže najít také vhodný domeček.
Velice oceňuji práci pana Kudrny při zprostředkovávání koupě RD. Kromě zdvořilosti a odbornosti musím vyzdvihnout zejména rychlost, profesionalitu a ochotu při jednání ze stranou prodávajících i úřadů. Samotná kopě RD nám zabrala rekordně krátký Čas a veliký podíl na tom má bezpochyby i přístup a jednání pana Kudrnu. Pan Kudrna je jednoznačně makléř kterého můžu doporučit, jednání s ním bylo vždy příjemné, zdvořilé, flexibilní a velice rychlé.
Wir können Herrn Kudrna als Makler absolut weiterempfehlen. Beim Verkauf unserer Prager Wohnung bewies er höchste Fachkompetenz sowie ein enorm hohes Maß an Einsatz, Flexibilität und Geduld, was vor allem unsere Situation als Deutsche in Tschechien betrifft. Herr Kudrna ist jederzeit erreichbar, spricht sehr gut Deutsch und begleitet seine Klienten auch zu Terminen, zu denen er nach Vertragsvereinbarung nicht verpflichtet wäre und beschleunigt so den Prozess. Von der seriösen Erstberatung, über das sehr ansprechend gestaltete Inserat, die erstklassig gestalteten Termine vor Ort bis hin zur technischen Abwicklung der Verträge verlief alles stets zu unserer vollsten Zufriedenheit. Vielen Dank! Miriam und Volkmar Schadwill
Oceňuji a velmi pozitivně hodnotím přístup a jednání pana Kudrny při zprostředkování koupě BJ. Přístup pana Kudrny byl naprosto dokonalý a profesionální do nejmenších detailů. Ze své dlouholeté pracovní praxe (pracuji jako hypoteční specialista v bance) mohu posoudit, že pan Kudrna patří mezi nejlepší realitní makléře které jsem potkal.
Pana Františka Kudrnu musím doporučit všem prodávájícím, či kupujícím. Jeho profesionální přístup, slušnost a ochota jsou v dnešní době opravdu výjimečné. Pokud se rozhodnete pro tohoto makléře, můžete si být jisti, že se váš prodej či koupě podaří na sto procent. Postará se o veškerou agendu a s úsměvem na rtu vás provede veškerými úskalími našeho právního systému. Ještě jednou vám moc děkuji pane Kudrno.
S panem Kudrnou jsme byli velice spokojeni,velice ochotný (což se v dnešní době už vidí velice málo),o všechno se postaral a rychle zařídil. Cokoliv jsme potřebovali-i nad rámec jeho práce,tak nám vždy vyšel vstříc. Všem doporučuji!!!!
Pan Ing. František Kudrna mi spadl jako dar z nebe. Je to především člověk. Slušný člověk. Bez jeho pomoci bych byla totálně ztracená ve spleti právnických kliček, vyřizování dokumentů... Staral se o moji nemovitost jako by byla jeho vlastní. Všechno zařídil bez ohledu na čas a vzdálenost, nemusela jsem nikam jezdit, prostě jsem v něm měla obrovskou jistotu, že udělá všechno, aby se věci hýbaly. S nemovitostí, a podotýkám, že ne zrovna v populární lokalitě, měl hodně starostí. Přesto s poctivostí sobě vlastní dokázal něco, v co jsem už nedoufala. Jeho aktivní přístup k celé věci mě ohromil, protože do té doby jsem měla velmi špatnou zkušenost s jistou velkou realitní kanceláří. K té mohu říct jen tolik, že panu Ing. Kudrnovi nesahají ani po špičku nehtu palce u nohy. Pan Ing. Kudrna je profesionál, který se více jak stoprocentně věnuje svým klientům. Ochota, přívětivost, znalost věci, dobré rady, lidskost a především dochvilnost, to jsou atributy, které jsou pro pana Ing. Kudrnu naprosto přirozené. Mohla bych tu napsat ještě tisíc dalších argumentů, proč je pan Ing. Kudrna tak dobrý, ale za něho mluví hlavně jeho práce, která každého skeptika přesvědčí, že si vybral správně. Tímto chci panu Ing. Kudrnovi za jeho přístup a vše, co pro mě udělal, VEŘEJNĚ PODĚKOVAT.
Pana Ing. Františka Kudrnu hodnotíme velmi kladně po všech stránkách. Jeho přístup byl velice profesionální,od samého počátku (prezentace nemovitosti) postupoval precizně, při jednání byl korektní a ochotný, angažoval se nad rámec běžných povinností realitního makléře.Obávali jsme se toho, že šlo o nemovitost ve spoluvlastnictví se složitými vztahy. Veškerá úskalí - včetně jednání se spoluvlastníky, opatřování dokumentace a řešení nedotažených věcí z minula - s přehledem zvládl. Kromě ochoty, časové flexibility, dochvilnosti a příjemného chování oceňujeme jeho znalost prábních předpisů a jejich aplikaci a celkovou strategii a "tah na branku". Služby jmenovaného můžeme všem zájemcům vřele doporučit.
Pan inženýr Kudrna nás zaujal už svým počátečním přístupem. Jednal klidně, bez mrknutí oka případnou nejasnost vysvětlil či zopakoval, vždy byl dopředu připravený a počítal s několika variantami řešení, které navrhoval. Dodržoval termíny, své sliby vždy beze zbytku splnil, byl k dispozici kdykoli a bylo tak možné se na jeho slovo zcela spolehnout. Vzhledem k tomu, že jsme mimopražští, bylo pro nás také nemalým bonusem, že nám mnohdy zajistil úkony či služby, kvůli nimž bychom museli cestovat do Prahy. Za toto všechno mu jménem svým i jménem našeho syna velice děkujeme a přejeme mu další spokojené klienty. Spolupráci s ním doporučujeme! Jan a Marie Pistulkovi
Pan Kudrna mně byl doporučen známým. Jeho hodnocení bylo - rychlost, perfektní servis, slušná cena a spolehlivost. Spolupracovali jsme s panem Kudrnou asi půl roku. Opravdu nemohu konstatovat nic jiného a hodnotit jinak než můj kamarád. Spolehlivost na prvním místě, zkrátka k tomu člověku máte důvěru. Každý krok byl zcela vysvětlen a ochotně odpovídal na dotazy. Pokud chcete být v dobrých a spolehlivých rukou, vřele doporučuji.
Služby realitního makléře Františka Kudrny mohu vřele doporučit. Poradenství, ochota, servis a veškeré služby při prodeji i po něm byly maximální až nadstandardní (přepis elektřiny, vody, podklady k dani apod.).Pokud bychom v budoucnu ještě potřebovali služby realitního makléře, obrátili bychom se na pana Františka Kudrnu.
Byla to moje první zkušenost s prodejem bytu. Všude okolo jsem slyšel o nepěkných praktikách realitek a makléřů. Ze začátku jsem byl tedy opatrný a podezřívavý. Jsem rád, že se nic z toho nenaplnilo, byl jsem s přístupem pana Kudrny naprosto spokojen. Velká vstřícnost, trpělivost se mnou i situací během prodeje. Mohu zde doporučit a sám tak i budu činit, pokud se mě někdo optá na tip. díky
Dobrý den, pan Kudrna je doopravdy maximální profesionál ve svém oboru. Prodej bytu proběhl bez problémů a když se nějaký objevil pan Kudrna ho obratně vyřešil. Stále na telefonu, vstřícný a ochotný vše vysvětlit způsobem aby to i laik jako já pochopil. Děkuji a určitě všem doporučuji.
Dobrý den, p. Kudrna postupoval při prodeji našeho bytu zcela profesionálně. Vybrali jsme si ho pro perfektní prezentaci nemovitosti na internetu a přijemné vystupování. Je spolehlivý, vždy ochotný a neustále dostupný na telefonu. Co slíbil, to dodržel a snažil se vše dělat k maximální spokojenosti prodávajícího i kupujícího. Mohu jen doporučit. ML
Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat p.Kudrnovi za perfektní práci,při prodeji našeho bytu. S jeho prací jsme velice spokojeni a pokud bychom ještě někdy prodávali nějakou nemovitost,zcela jistě se na p.Kudrnu obrátíme.
Dobrý den, velice rád bych touto cestou poděkoval našemu realitnímu makléři p. ing. F.Kudrnovi za perfektní a profesionální přístup při koupi a následném rychleném převodu nemovitosti na nás jako nové majitele. Od začátku probíhalo vše přesně podle domluvy, bez zbytečného zdržování a v co nejkratší možné době. Byl s námi v neustálém kontaktu, jak telefonickém i mailovém, bez ohledu na čas. Díky jeho skvělé práci proběhlo vše hladce, bez komplikací a k naší úplné spokojenosti a já pana Ing. F.Kudrnu díky jeho práci budu rád doporučovat i svým přátelům a známým.
S praci jsem byla velmi spokojena,mela jsem vse V klidu,vse zařídil pan Kudrna.
Dobrý den. Dovolte mi, abych vyjádřil naprostou spokojenost nad spoluprací s panem Ing.Kudrnou. Mohu nejen za sebe, ale za všechny, kteří se nějakým způsobem účastnili několika jednání s panem Ing.Kudrnou, při nabídce/prezentaci nemovitosti, až k jejímu samotnému prodeji. Celá záležitost od prvopočátku do konce, byla absolutně perfektně a profesionálně připravená do posledních detailů. Pan Ing.Kudrna zajistil mmj. nad rámec samotného prodeje nemovitosti i spoustu dalších velice důležitých věcí ve prospěch samotného klienta. Velice oceňuji podání jasných a podrobných informací a seriózního přístupu. Pan Ing.Kudrna byl vždy velice dobře připraven a kdykoliv, v jakýkoliv den i pozdní hodinu přijel ochotně na místo určení. Domnívám se, kolikrát i nad rámec své pracovní doby a na úkor svého soukromí. Mohl jsem vše napsat pouze pár větami, ale jsem přesvědčen, že pan Ing. Kudrna si zaslouží opravdu to, abych se o tom zmírnil obšírněji. Pane Ing. Kudrno, ještě jednou Vám děkuji a vaše služby budu doporučovat mezi mými přáteli. Petr kohout
Velice oceňuji osobní přístup, časovou flexibilitu, nasazení a perfekcionismus. Opravdový profesionál. Všechny smlouvy a podklady byly precizně připraveny. Za sebe dávám nejvyšší hodnocení.
Vynikajici komplexni servis od A do Z.Ocenuji zejmena serioznost, profesionalni pristup a nezvyklou ochotu.Nemuseli jsme se prakticky o nic starat. Mohu vrele doporucit. Dekuji.
Na prodej svého bytu jsem si nemohla najít lepšího makléře, než jste Vy. Profesionální a hlavně velmi lidské jednání jak na straně prodávajícího, tak i kupujícího. Pokud budu ještě někdy prodávat nemovitost, tak věřte, že se opět obrátím pouze na Vás, a to i za předpokladu, že bych byla na druhé straně republiky. Vás, jako makléře, mohu pouze jen a jen doporučovat.
Měli jsme s manželem obavy z toho, jak zvládneme prodej domu, ale díky Vám, pane ing. Kudrno, to dopadlo na výbornou. Jste velmi vstřícný, ale ne podbízivý. Umíte jednat jak se stranou prodávající, tak i se stranou kupující s potřebnou trpělivostí a jste schopen vše vysvětlit tak, aby to pochopil i úplně obyčejný člověk. Děkujeme za skvělou práci a příjemné zacházení. Šimánci

Stáhněte si zdarma

Jak úspěšně a samostatně prodat svou nemovitost

zpracováním osobních údajů