Bydlení v Rudné

 


 

Rodinný dům 375 m²

 

Rodinný dům se 2 byty o dispozicích 2+1

s prostorným zázemím (227 m2)

+ Provozovna KOVOTLAČITELSTVÍ (148 m2)

 

v žádané lokalitě Rudná u Prahy

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám výhradně nabídnout ideální kombinaci bydlení a podnikání v centrální části města Rudné. Investice do této nemovitosti je ideální pro podnikatele, který vyžaduje nejen prostor pro svou rodinu, ale i rozsáhlé zázemí pro podnikání. Provozovna byla již roku 1947 kolaudována jako "kovotlačitelská dílna".

 

Vícegenerační dům byl navržen pro bydlení 2 domácností, které se potkávají pouze v prostoru vstupní haly. Rozvržení staveb na pozemku intuitivně rozděluje prostory pro práci a odpočinek.

 

Rodinný dům se 2 byty o dispozicích 2+1 s prostorným zázemím (227 m2) je složen z těchto místností:

1. NP: obývací pokoj 19.5 m2, kuchyně s jídelnou 19 m2, ložnice 19 m2, prádelna 8 m2, komora 2,8 m2, chodba 13 m2, schodiště 5,5 m2 pod kterým je menší sklep 8m2;

2. NP: obývací pokoj 20 m2, kuchyně jídelnou 19 m2, ložnice 19.5 m2, koupelna a WC 11 m2,

další potenciál domu naleznete v podkroví 94 m2.

Součástí prodeje je též zavedená PROVOZOVNA - kovotlačitelská dílna (148 m2).

Dílna, která prošla dílčí rekonstrukcí zázemí, zde byla provozována již od r. 1948 a je rozdělena 3 výrobní úseky (62 m2, 45 m2, 21 m2), kancelář, šatny a v posledních letech vybudované sociální zařízení (WC, umyvadlo i sprcha).

Rodinný dům i provozovna jsou vytápěny plynem (pomocí WAW topidel), případně tuhými palivy. PENB je v současné době zpracováván, proto uvádím písmeno G. Elektřina je mezi objekty oddělena. Dílna je dimenzována na používání těžkých obráběcích strojů. Vchod do dílny je možný i z Dvořákovy ulice, kde je i dostatečné místo pro parkování před domem.

Dle mého názoru se jedná o místo s velkým potenciálem rozvoje, jak v oblasti podnikání (výroby, skladování, atp.), tak v části pro bydlení v rodinném domě. V případě dalších dotazů mně neváhejte kontaktovat. Těším se na shledanou s Vámi při prohlídce domu.

Fotogalerie

Pokud máte o tuto nemovitost zájem, neváhejte mě kontaktovat

 

  snimek1

 

 

Kontaktní formulář