Prodej ordinace 281 m² – Unhošť

10 450 000 Kč
Pražská, Unhošť,
Oblíbené
Your search results

Přehled

  • Poslední aktualizace:
  • 18 ledna, 2024

Popis

Dovoluji si Vám výhradně nabídnout stavbu RD s ordinací lékaře a se 2 byty 3+kk přímo v centru města Unhošť. Nemovitost je ve stavu přestavby původního objektu na DŮM s ordinací a 2 byty.

Ordinace lékaře bude, dle stavebního povolení, situována v přízemí objektu s dodržením podmínek bezbariérovosti. Byty o dispozici 3+kk se dvěma balkóny a parkováním ve dvoře budou v 1. patře a podkroví.

 

Promyšlená dispozice nemovitosti umožňuje plnohodnotné užití celého areálu, a to jak pro lékařskou praxi, tak pro dvougenerační bydlení v centru města, ale s dostatečně velkou odpočinkovou zónou v prostoru zahrady.

Město Unhošť je dynamicky se rozvíjející lokalitou, která nabízí kompletní občanskou vybavenost v příjemném historickém prostředí, a to vše jen pár metrů od této nemovitosti.

 

Dopravní spojení s Prahou, Kladnem či okolními obcemi je zajištěno příměstskou autobusovou dopravou, alternativně vlakem v docházkové vzdálenosti. Unhošť je přímo napojena na dálnici D6 ve směru Praha – Kladno – Karlovy Vary. V případě dopravní komplikace je možno využít velmi hustou síť silnic druhé třídy v mnoha směrech. Autem je dostupnost Berouna do 25 min, Kladna do 10 min, do Hostivic 10 min, Rudné do 15 min.

 

Dům je koncipován takto:

I.PP – sklepní prostor s kopanou studnou (hloubka ca 5m pod zemí) a technologickým zázemím

I.NP – ordinace lékaře, čekárna, pracovna sestry, denní místnost pro personál, oddělená WC pro lékaře a pacienty

II.NP – byt 3+kk o užitné ploše 81 m2 s balkóny orientovanými na jih (do zahrady) a na západ

III.NP – byt 3+kk o užitné ploše 75 m2 též se 2 balkóny střešními okny na protilehlé straně,

byty jsou tedy velmi dobře pro větratelné

 

Vytápění a ohřev vody má být v domě řešeno plynovými kotli. Je počítáno s rozdělením elektřiny po podlažích. Dešťová voda bude svedena do již existující robustní, pojezdové retenční nádrže ca 6 m3.

Ordinace a související prostory mají být vybaveny vzduchotechnikou pro celoroční provoz s rekuperačním předehřevem přívodního vzduchu a s el. do ohřevem proti zamrznutí.

 

Současné stavební povolení počítá s uvedenou dispozicí. Prodávající má též připravenu alternativní variantu II., která využívá též prostor nad průjezdem viz fotodokumentace.

 

Tento objekt je ideální pro někoho, kdo uvažuje nad soukromou praxí a zároveň bydlením v místě, a to jak pro sebe, tak pro personál, nebo vícegeneračně.

 

Budeme se těšit na osobní setkání. Zavolejte co nejdříve našemu makléři, 606 864 334.    Zodpoví Vaše dotazy a naplánuje s Vámi prohlídku.

 

Cena: 10 450 000 Kč

 

Moje další inzeráty naleznete ZDE

A+

A

B

C

D

E

F

Energetická třída je G

G

H

Adresa: Pražská, Unhošť
Země: Česká republika
Otevřít v Google Maps
Property Id : 21091
Cena: 10 450 000 Kč
Energy class: G
Konstrukce: Není k dispozici
Počet podlaží: Není k dispozici

Recenze

You need to login in order to post a review

Ing. František Kudrna

realitní makléř

Contact Me

    Řešíte podobnou nemovitost? Kontaktujte mne.

    Compare Listings

    Ing. František Kudrna