Dům v úplném centru Praha – Řeporyje

11 850 000 Kč
Oblíbené
Your search results

Přehled

  • Poslední aktualizace:
  • 18 ledna, 2024
  • Datum realizace: 0

Popis

Dovoluji si Vám výhradně nabídnout rodinný dům v klidné ulici, centra městské části Praha – Řeporyje. Tato nemovitost je ideální pro někoho, kdo by si rád upravil bydlení podle svých představ a využil výhody umístění i regulace platného ÚP (OB – čistě obytné), a to bez koeficientu určujícího míru využití plochy.

 

Umístění domu Vám umožňuje jen pár kroky dojít na MHD zastávky, zasportovat si v tělocvičně, nebo na tenisových kurtech. Řeporyjské centrum Vám nabízí též množství obchodů, restaurací, kavárnu i poštu. Do centra Prahy se můžete jednoduše dostat množstvím MHD autobusů jedoucích na metro B / A či nedalekým vlakem, který Vás malebným Prokopským údolím doveze na Smíchovské nádraží.

Městská část Řeporyje je poklidnější částí Prahy, která plně využívá výhod velkoměsta i klidnějšího života rodinných domech se zahradami. Toto území je obklopeno množstvím přírody, které je ideální na procházky se psem či jízdu na kole. Život v Řeporyjích zlepšuje též množství volnočasových spolků a kroužků, které zde mají dlouhou tradici.

 

Rodinný dům byl v minulosti využíván vícegeneračně, proto má 2 samostatné elektroměry pro přízemí i patro. Členění domu:

Přízemí: kuchyně 21.5 m2, 1.pokoj 15.0 m2, 2.pokoj 15.0 m2, spíž 2.4 m2, chodba 5.0 m2

Patro (podkroví): pokoj 20.0 m2, kuchyně 6.8 m2, půda 30.0 m2

Ostatní: sklep 5.0 m2, kolna a sklady 13.4 m2

Na pozemku jsou ještě další objekty, které slouží především ke skladování uhlí, dřeva atp. V centrální části zahrady se nachází kopaná studna, která byla dříve zdrojem vody pro RD.

 

Nemovitost je ve stavu před rekonstrukcí s připojením na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Majitel již s rekonstrukcí započal v přízemních pokojích. Dům byl vytápěn tuhými palivy, kterými byla ohřívána i voda. PENB není v současné době vyhotoven, proto uvádím písmeno G.

Budeme se těšit na osobní setkání. Zavolejte co nejdříve našemu makléři, 606 864 334.    Zodpoví Vaše dotazy a naplánuje s Vámi prohlídku.

 

Cena: 11 850 000 Kč

 

Moje další inzeráty naleznete ZDE

A+

A

B

C

D

E

F

Energetická třída je G

G

H

Země: Česká republika
Otevřít v Google Maps
Property Id : 139
Cena: 11 850 000 Kč
Pozemek: 134 m2
Místnosti: 4
Energy class: G
Datum stavby: 0
Garáž: 0
Sklep: 0
Konstrukce: Není k dispozici
Počet podlaží: 2

Recenze

You need to login in order to post a review

Ing. František Kudrna

realitní makléř

Contact Me

    Řešíte podobnou nemovitost? Kontaktujte mne.

    Compare Listings

    Ing. František Kudrna