Dům se zahradou v Rudné – M. Alše

10 450 000 Kč
Oblíbené
Your search results

Přehled

  • Poslední aktualizace:
  • 26 ledna, 2023
  • Datum realizace: 0

Popis

Dovoluji si Vám výhradně nabídnout rodinou vilku s garáží a promyšleným zázemím na pomezí stávající zástavby rodinných domů a rozvíjející se oblasti města Rudné. V této části je počítáno se stavbou rodinných domů se zahradami a novou školkou.

Chytře řešená dispozice nemovitosti umožňuje plnohodnotné užití celého areálu, a to jak pro práci, tak pro odpočinek. Při stavbě jednotlivých staveb bylo přemýšleno nad mnoha technickými detaily, které umožňují využití areálu bez kompromisů (vjezd vozidlem do prostoru zahrady, vytápění tuhými palivy včetně dostatečného skladu, zázemí dílny s nezávislým vytápěním, hospodářská stavení).

Umístění této lokality je výhodné jak pro blízkost příměstské dopravy Prahy (vlak, autobus) orientované jak na metro B Zličín, tak do centra města. Cestou z vlaku můžete nakoupit v biopotravinách Dobroty od Kačky či si vychutnat kvalitní kávu. Ve městě je samozřejmě veškerá občanská vybavenost – potraviny, lékaři, školy, školky, dětská hřiště či restaurace.

Jen pár kroků od domu vstoupíte do zeleně ideální na procházky vedoucí až k historickému mostku nad tratí. Tento koridor je v Územním plánu vymezen pro budoucí cyklostezku do Jinočan.

Objekt domu je složen z těchto částí:

I.NP – vstupní hala, kuchyně (7,7 m2), pokoj (15 m2), pokoj (8 m2), koupelna (2,8 m2), WC, sklad;

II.NP – obývací pokoj (24 m2), ložnice (12m2) a prostorný balkón; I.PP – kotelna, sklep a sklad

Další objekty jsou – zděná garáž (20,4 m2), dílna (14,2 m2), navazující kolny a zahradní altánek.

 

O vytápění a ohřev vody je v domě postaráno plynovým kotlem a elektrickým bojlerem. Jako alternativu je možné přepnutí na zánovní kotel na tuhá paliva. Dům byl postupně přestavován dle představ majitelů a připojen na všechna média v místě dostupná. V posledních letech prošel výměnou oken a dveří. Průkaz energetické náročnosti zatím nebyl dodán, proto uvádím písmeno G.

Budeme se těšit na osobní setkání. Zavolejte co nejdříve našemu makléři, 606 864 334.    Zodpoví Vaše dotazy a naplánuje s Vámi prohlídku.

 

Cena: 10 450 000 Kč

 

Moje další inzeráty naleznete ZDE

A+

A

B

C

D

E

F

Energetická třída je G

G

H

Země: Česká republika
Otevřít v Google Maps
Property Id : 139
Cena: 10 450 000 Kč
Energy class: G
Datum stavby: 0
Garáž: 0
Sklep: 0
Konstrukce: Není k dispozici
Počet podlaží: 2

Recenze

You need to login in order to post a review

Ing. František Kudrna

realitní makléř

Contact Me

    Řešíte podobnou nemovitost? Kontaktujte mne.

    Compare Listings

    Ing. František Kudrna