Luxusní rezidence Černolice

 


 

Vila 590 m2 s dokonalým výhledem přímo u Černolických skal,

prostorný pozemek 3 352 m²,
 

30 min. od centra Prahy 

 

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám výhradně nabídnout luxusní vilu vystavěnou přímo u Černolických skal.

 

Tato rezidence nabízí celé Vaší rodině ideální kombinaci luxusu, klidu a soukromí v malebné krajině mezi Českým krasem a pohořím Brd. Vila disponuje 4 ložnicemi, 2 koupelnami, dvougaráží, patrovým domem pro hosty, vyhřívaným bazénem s protiproudem, vlastním dětským hřištěm, kamerovým systémem, golfovým hřištěm na dohled. Rezidenci obklopuje velkorysý pozemek se vzrostlými stromy a mnoha možnostmi k posezení v jakoukoli denní dobu i roční období (mnoho zastřešených teras, útulný altán) s absolutní svobodou a rozhledem.

 

I would like to offer you a luxurious villa built just around the corner from the Černolice Rocks. This residence provides an ideal combination of luxury, peace and privacy to your entire family. Situated in the picturesque landscape between the Bohemian Karst and the Brdy Hills, the village features a generous garden, a two-storied guest house, a swimming pool and a cosy gazebo.

 

Hiermit gestatte ich mir Ihnen eine luxuriöse Villa, die direkt am Černolicer Felsen erbaut wurde, in der ausschlieβlichenVertretung anzubieten. Diese Residenz bietet für Ihre ganze Familie eine ideale Kombination von Luxus, Ruhe und Privatsphäre. Die Villa mit einem groβzügigem Grundstück, Stockwerkhaus für die Gäste, mit einem Schwimmbecken und einem gemütlichem Altan ist in einer anmutigen Landschaft zwischen dem Böhmischen Karst und Brdy-Gebirge situiert.

 

 If you have any questions, do not hesitate and contact me. I am looking forward to seeing you on a tour of the residence.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Pokud máte o tuto nemovitost zájem, neváhejte mě kontaktovat

 

  snimek1

 

 

Kontaktní formulář