PŘIPRAVUJI PRO VÁS: „Prodej nemovitosti za krypto“
04. 11. 2019

PŘIPRAVUJI PRO VÁS: „Prodej nemovitosti za krypto“

Slyšeli jste o Bitcoinu?

Bitcoin je digitální měna. Často nazývaná také virtuální, elektronická… Jde o tzv. kryptoměnu. V dnešní době jsou snadno dostupné stovky kryptoměn, které si můžete zakoupit.

A co se dá za kryptoměny pořídit?

Běžně se s nimi dá zaplatit v restauracích, v obchodech, v hotelu, koupit si dovolenou, byt i dům.

Proč jsou kryptoměny při nákupu či prodeji výhodnější?

Nejen, že otevírají trh kupujícím z celého světa, ale Vaše nemovitost se stane zajímavou pro další okruh zájemců. Pro Vás je to příležitost, jak vstoupit do krypto světa, který má veliký potenciál.

Krypto svět je dělen na Bitcoin - který je stále číslo jedna - a ty ostatní = altcoiny.

Tak, jako jsem Vám zdarma nabídl E-book Jak úspěšně a samostatně prodat svou nemovitost, tak již brzy Vám představím nový ebook krypto, který Vám pomůže s prodejem Vašeho bytu či domu za kryptoměny. E-book připravujeme ve spolupráci se společnotí Altlift s.r.o., která se specializuje na krypto poradenství.

Ing. František Kudrna
Autor: Ing. František Kudrna

V oblasti obchodu se pohybuji již od 90. let, kdy jsem jako student nastoupil do společnosti zabývající se zahraničním obchodem v oblasti průmyslové automatizace. Obchodní dovednosti již od roku 2013 úspěšně využívám při prodeji Vašich nemovitostí, na který se specializuji.

Práce při prodejích nemovitostí se mi stala zálibou, při které mohu využívat mého dlouhodobého zájmu o krajinu a její proměny v čase. Každému obchodu se věnuji s maximální péčí, a to nejen při přípravě inzerce, která je jen součátí velkého celku. 

Přípravu nemovitostí, kvalitní fotografie či video, propracované animace pro lepší představu a mnoho dalšího tvořím již od samém počátku. Poslední dobou rád využívám 3D scan nemovitostí, který považuji za důležitý nástroj prodeje větších nemovitostí.

A to vše s cílem prodat Vám nemovitost za co nejlepší cenu
k
Vaší plné spokojenosti.

Pomůžu Vám nastavit správnou tržní cenu Vaší nemovitosti, připravit perfektní inzerci šitou na míru.
Provedu Vás bezpečně celým procesem prodeje včetně všech formalit. Kupujícím zajistím výhodné financování. To je to co umím a po léta se tím úspěšně živím.  

Stáhněte si zdarma

Jak úspěšně a samostatně prodat svou nemovitost

zpracováním osobních údajů