PENZIJNÍ PILÍŘE
06. 02. 2020

PENZIJNÍ PILÍŘE

Vlastní bydlení je v mnoha zemích neoficiálně považováno za určitou jistotu ve stáří. Vlastnictví nemovitostí je v Belgii dokonce označováno jako „4. pilíř“. Téměř každý Belgičan vlastní nemovitost, ve které buď bydlí, a tedy neplatí nájemné nebo dále pronajímá část nemovitosti, a má navíc k důchodu příjem z nájemného.

V poslední době se hodně mluví o tom, že bydlet ve vlastním je v moderním světě luxusem, viz Německo. Pokud se podíváme pod pokličku, zjistíme, že tomu tak není. Stále častěji se hovoří o souvislosti mezi kvalitou důchodových systémů a procentem vlastního bydlení v zemi (informace z konference).

Například Španělsko, Itálie i my máme v podvědomí, že nejlepším lékem na budoucí nejistotu je škrtnutí těch největších nákladů, a to na bydlení. Vlastnictví nemovitosti dodává jistotu bydlení po celý život.  

Motto: NIKDO MNE NEVYHODÍ Z MÉHO BYTU

 

Ing. František Kudrna
Autor: Ing. František Kudrna

V oblasti obchodu se pohybuji již od 90. let, kdy jsem jako student nastoupil do společnosti zabývající se zahraničním obchodem v oblasti průmyslové automatizace. Obchodní dovednosti již od roku 2013 úspěšně využívám při prodeji Vašich nemovitostí, na který se specializuji.

Práce při prodejích nemovitostí se mi stala zálibou, při které mohu využívat mého dlouhodobého zájmu o krajinu a její proměny v čase. Každému obchodu se věnuji s maximální péčí, a to nejen při přípravě inzerce, která je jen součátí velkého celku. 

Přípravu nemovitostí, kvalitní fotografie či video, propracované animace pro lepší představu a mnoho dalšího tvořím již od samém počátku. Poslední dobou rád využívám 3D scan nemovitostí, který považuji za důležitý nástroj prodeje větších nemovitostí.

A to vše s cílem prodat Vám nemovitost za co nejlepší cenu
k
Vaší plné spokojenosti.

Pomůžu Vám nastavit správnou tržní cenu Vaší nemovitosti, připravit perfektní inzerci šitou na míru.
Provedu Vás bezpečně celým procesem prodeje včetně všech formalit. Kupujícím zajistím výhodné financování. To je to co umím a po léta se tím úspěšně živím.  

Stáhněte si zdarma

Jak úspěšně a samostatně prodat svou nemovitost

zpracováním osobních údajů